RMS - Regionální Magazíny Services

Chcete zveřejnit článek, fotky, pozvánku na akci? RegionálníMagazíny.cz jsou zde pro vás.

Jaké výhody získáte?

  • Zveřejnění na webu
  • Sdílení na Facebooku
  • Zdarma - nulové náklady
  • Žádná registrace
  • Materiál ke zveřejnění můžete odesílat v jakémkoliv formátu
  • Odkazy na Váš článek, na webu a Facebooku, obdržíte e-mailem

Kontakty:

Žádná registrace, žádné náklady a váš článek je do 3 dnů zveřejněný na webu a sdílený napříč Facebookem. Seznam stránek a regionálních projektů:

Je zde možnost i placené nadstandardní spolupráce - reklamy. Vše záleží na dohodě.

RegionálníMagazíny.cz: Od regionálních magazínů, přes tematické speciály a krimi zpravodaje až k regionálním TV programům. K 17. listopadu 2023 je v provozu 180 regionálních a tematických magazínů.


Pokud máte zájem o spolupráci

vyplňte prosím formulář >>>

a obdržíte zpět všechny informace.


Partnerské projekty:

Cesta za snem

Sport nezná hranice, rozdíly, bariéry! Jsme jeden tým a táhneme za jeden provaz. Darujeme zážitky, kamarády, nové zkušenosti, cestu za snem!

Dvořákův festival

Ojedinělý Dvořákův festival spojuje prostřednictvím skvělých interpretů lidi v této těžké době. Věřím, že touha po krásnu naplní srdce všech posluchačů a dá jim naději překonat všechny strasti, které nás nyní postihují. Velký podíl při obnově tohoto festivalu nesou zástupci samospráv, kteří s velkou pokorou a nadšením Dvořákův festival realizují. Jakub Hrubý - ředitel festivalu.

Jindřichohradecké místní dráhy

JHMD - tak trochu jiná dráha. Soukromý provozovatel veřejné železniční dopravy. Na našich tratích Jindřichův Hradec - Nová Bystřice a Jindřichův Hradec - Obrataň provozujeme pravidelnou osobní a nákladní dopravu v motorové trakci, během letní sezóny pravidelné parní vlaky s historickými vozy a rádi vám vypravíme zvláštní vlak dle vašeho přání.

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

Největší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší… To vše jsou přívlastky, s nimiž se v expozici Muzea rekordů a kuriozit setkáte na každém kroku.

Oblastní charita Jihlava

Oblastní charita Jihlava je profesionální organizace, která poskytuje pomoc a podporu potřebným lidem a jejich okolí. Pracovníci i dobrovolníci kladou důraz na lidskou důstojnost a duchovní hodnotu každého člověka. Usilují o změnu postojů lidí vedoucí ke zvyšování společenské soudržnosti.

Oblastní charita Jihlava

Sázíme budoucnost

Našim úkolem je připravit Českou republiku na změny klimatu. Strom je snad nejúčinnější nástroj, jaký máme. Chceme jich během pěti let do polí, zahrad a měst dostat 10 milionů. Buďte při tom a společně vrátíme do naší krajiny život.

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.

Zámek Světlá nad Sázavou

Poprvé v historii zámek ve Světlé nad Sázavou otevírá své dveře veřejnosti a bude klást důraz na to, aby se stal kulturním centrem nejenom Světlé nad Sázavou, ale i širokého okolí.

Zámek Světlá nad Sázavou


Více informací pro zájemce o: Mediální partnerství - ZDE >>>

Spolupráce

Máte zájem o: Mediální partnerství
Máte zájem o: Odběr novinekZvýrazněné položky jsou povinné.